Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Рятувальники КАРС завершили ліквідацію наслідків пожежі в житловому будинку в Печерському районі (+фото)

28 серпня 2023 року, 17:10

Сьогодні, 28 серпня, рятувальники комунальної аварійно-рятувальної служби (КАРС) «Київська служба порятунку» завершили розбір аварійних конструкцій триповерхового житлового будинку на вул. Катерини Білокур у Печерському районі, де 25 серпня сталася пожежа. Роботи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації тривали три дні. Про це повідомляє Департамент муніципальної безпеки КМДА.

Зокрема, вчора рятувальники четвертого аварійно-рятувального взводу «Київської служби порятунку» за допомогою автокрану прибирали пошкоджені вогнем конструкції даху триповерхівки. Сьогодні рятувальники першого аварійно-рятувального взводу КАРС демонтували аварійні елементи будинку для підготовки проведення подальших робіт із відновлення даху.

Усього до робіт із ліквідації наслідків пожежі залучили 19 рятувальників та 6 одиниць техніки КАРС.

Нагадаємо, що роботи з розбирання аварійних конструкцій житлового будинку на вул. Катерини Білокур розпочали 26 серпня рятувальники третього аварійно-рятувального взводу «Київської служби порятунку».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]