Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Микола Поворозник: За 550 днів повномасштабного вторгнення в пологових будинках і сховищах Києва народилися 26 984 немовляти

28 серпня 2023 року, 16:04

550 днів Україна протистоїть повномасштабному вторгненню. За цей час у пологових будинках і сховищах столиці народилися 26 984 немовляти. Про це написав перший заступник голови КМДА Микола Поворозник на своїй сторінці у Facebook.

«Попри повітряні тривоги, ракетні обстріли і війну, у пологових будинках і сховищах народилися 26 984 немовляти: 13 876 хлопчиків та 13 108 дівчаток. Серед новонароджених – 491 двійня та п’ять трієнь», – зауважив він.

Окрім того, перший заступник голови КМДА зазначив, що з початку повномасштабного вторгнення в Києві одружилися 36 772 пари. Микола Поворозник побажав новонародженим та їхнім батькам здоров’я, а новоствореним родинам – любові та злагоди.

Він підкреслив, що попри ракетні та дронові обстріли, а також масштабні інформаційно-психологічні спецоперації ворога, наші Воїни продовжують боронити Україну на полі бою, тил працює над підтримкою воїнів та економіки країни.

«Кожен і кожна працює на Перемогу. І Перемога має бути за нами, адже за нами правда. Вірю, що повернемо всю нашу землю і українців, яких жорстоко видерли з рідної країни. Переконаний – всі наші зусилля не марні. І ті українці, які створюють сім’ї і народжують дітей – підтвердження тому, що життя продовжується навіть попри тяжкий воєнний час», – написав Микола Поворозник.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]