Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Рятувальники, сапери і психологи провели перші безпекові тренінги для киян на одній зі станцій метро (+фото)

27 липня 2022 року, 18:03

Сьогодні сапери, рятувальники та психологи Державної служби України з надзвичайних ситуацій та фахівців Товариства Червоного Хреста України провели тренінги із безпекової тематики на одній зі станцій метро. Локацію обрали, аби залучити до навчань та поділитися корисною інформацією з якнайбільшою кількістю містян.

Пасажири змогли відпрацювати отримані знання, зокрема, як надавати допомогу при різних видах кровотеч або що робити, якщо у людини панічна атака. Також слухачам детально розповіли про вміст тривожної валізи та як її правильно зібрати. А фахівці піротехнічної служби ознайомили із алгоритмом дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

«Із 24 лютого наше підприємство на собі відчуло, що таке згуртуватися та налагодити життєдіяльність на станціях за декілька годин для всіх, хто шукав захисту від ворожих російських ракет. Із перших днів повномасштабної війни на станціях метрополітену укривалося близько 20 тисяч людей. Нині ми поступово повертаємося до звичного ритму життя, проте в нашому повсякденні лунають сирени і напоготові стоїть тривожна валіза, тому, на жаль, правила безпеки в умовах війни – наша реальність», – розповів начальник КП «Київський метрополітен» Віктор Брагінський.

Він висловив сподівання, що пасажири столичної підземки охоче долучаться до тренінгів, адже на них вони отримають знання, які можуть врятувати власне життя або життя близьких.

Директор Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України Олександр Чекригін зазначив, що метро не випадково обрали для проведення безпекових тренінгів, адже щодня метрополітеном користується велика кількість пасажирів, яких можна долучити до участі у таких навчаннях.

Загалом у вестибюлі станції метро було розміщено чотири тематичні локації, підготовлені піротехніками, фахівцями з цивільного захисту, психологами та фахівцями з домедичної допомоги.

Захід отримав багато позитивних відгуків від пасажирів, тому проведення таких тренінгів найближчим часом продовжать.

Безпекові тренінги за участю рятувальників, саперів і психологів для пасажирів столичного метро (Фото – КМДА, Олексій Самсонов)

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]