Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Сервіс руху транспорту в «Київ Цифровий» тепер надає підказки щодо закритих вестибюлів метро

17 травня 2023 року, 14:32

У міському застосунку «Київ Цифровий» удосконалили сервіс руху транспорту: тепер усім користувачам будуть доступні підказки про закриті вестибюлі. Крім цього, у сервісі можна бачити графік роботи метро, курсування потягів і всі станції на лінії. Про це повідомив керівник цифрової трансформації і заступник голови КМДА Петро Оленич. 

«Нам важливо, щоб усі оновлення були розроблені на користувацьких історіях та з урахуванням зворотнього зв’язку від містян», – додав директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Олег Половинко.

За два роки у службу підтримки звернулось 135 тисяч користувачів. На основі їхніх побажань у застосунку вже впровадили можливість переглядати маршрут та графік транспорту онлайн, безконтактно оплачувати проїзд у всіх видах муніципального транспорту, замінили паперові квитки на електронні та запустили англомовну версію застосунку.

Завантажити застосунок для IOS або Android можна за посиланням.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]