Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Сьогодні, 23 травня, в Києві завершився щорічний велопробіг у памʼять про загиблих Захисників і Захисниць

23 травня 2024 року, 17:06

Сьогодні, у День Героїв України, у столиці завершився щорічний велопробіг «Шануємо пам’ять Захисників України». Він стартував 15 травня в Ужгороді та завершився сьогодні біля Стіни пам’яті загиблих за Україну в Києві.

Цього року команда учасників-ветеранів подолала понад 1 000 км за маршрутом від Ужгорода до Києва, перетнувши 7 областей України за 9 днів.

Увесь маршрут Велопробігу–2024 проїхали два ветерани війни – Іван Балашов та Анатолій Вересенко. У кожному регіоні до них приєднувалися велосипедисти-ветерани та всі охочі. У Києві біля Стіни памʼяті полеглих за Україну учасників зустріли виконувач обовязків Міністра у справах ветеранів Олександр Порхун, родини загиблих Захисників і Захисниць та ветерани.

Довідково.

Перший ветеранський велопробіг у співпраці з командою Міністерства у справах ветеранів організували у 2020 році. Тоді маршрут пролягав аж до Маріуполя. І їхало четверо ветеранів: Іван Балашов, Микола Дидяк, Сергій Поліщук та Анатолій Вересенко, які здолали 1 795 кілометрів. Дорогою учасники зустрічалися з ветеранами, молоддю, громадськістю, сім’ями загиблих Захисників. 

У червні 2023 року відбувся перший міжнародний велопробіг «Ужгород–Дармштадт» під гаслом пам’яті загиблих українських Героїв.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]