Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Сьогодні на водоймах Києва у посиленому режимі працюють 155 рятувальників

19 січня 2022 року, 15:05

Станом на 13:00 лише біля затоки Наталка занурилося у воду понад 200 людей. Про це повідомляє Департамент муніципальної безпеки.

На водоймах Києва сьогодні від самого ранку посилено чергують 99 рятувальників ГУ ДСНС в м. Києві, 15 рятувальників КАРС «Київська служба порятунку» та 41 працівник КП «Плесо» у зв’язку із масовими заходами, пов’язаними з пірнаннями в ополонки на Водохреще. За попередніми даними, жодних надзвичайних ситуацій (НС) не трапилося. Рятувальники продовжують чергування.

Нагадаємо, що для попередження НС на воді під час святкового купання 19 січня у Києві облаштували 15 локацій. Зокрема, на затоці Наталка впродовж усього дня працюють 15 рятувальників «Київської служби порятунку», із яких 5 – співробітники аварійно-рятувальної водолазної станції (двоє рятувальників та три водолази). Також на березі розгорнуто намет із обігрівом на випадок потреби надати учасникам занурення допомогу.

Як зазначили рятувальники, цьогоріч людей, які прийшли зануритися в ополонку, значно менше, ніж у минулі роки, й пов’язують це з карантинними обмеженнями, роз’яснювальними матеріалами про обряд купання в соціальних мережах і тим, що свято припало на робочий день.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]