Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Із 24 до 28 січня у Київському молодіжному центрі проходитиме безкоштовний онлайн курс «Бренд-менеджмент»

19 січня 2022 року, 13:33

Із 24 до 28 січня у Київському молодіжному центрі проходитиме безкоштовний онлайн курс «Бренд-менеджмент». Під час курсу учасники зможуть ознайомитися з основами маркетингу та процесом побудови власного бренду. 

Як поінформували у Київському молодіжному центрі, професіонали розкажуть молоді, чому одним брендам вдається залишатися на вершині успіху, а інші з тріском провалюються. Після завершення курсу, учасники зможуть краще розуміти споживачів і використовувати всі можливі інструменти для розробки сильного бренду.

Програма онлайн-курсу складатиметься з 3 частин:

  • Професія бренд-менеджер. (Поняття бренд-менеджменту, основи роботи бренд-маркетолога, використання маркетингових інструментів у професії бренд-менеджера). Спікерка – Наталія Михайлова, Employer Brand Specialist у Forte Group та в EY Ukraine.
  • Бренд та бізнес. (Історія успіху відомих брендів, партнерство бізнесу та брендів, цілі та завдання бренду). Спікерка – Софія Нєвєрова, SMM-менеджерка з досвідом у ніші HoReCa, Social Media Marketing Manager в Rocket.
  • Аналіз споживача. (Як споживачі впливають на вибір бренду, як потрібно аналізувати аудиторію, сегментація ЦА). Спікерка – Анастастія Нілова, SMM-менеджерка, PR та Brand manager.

«Сьогодні недостатньо просто мати особистий бренд – потрібно вміти просувати його, розробляти успішну стратегію розвитку бренду та виводити його на ринок. Молоді люди часто замислюються над створенням свого бренду, тому ми вирішили зібрати у цьому курсі базову інформацію, яка допоможе зробити перші кроки в цьому напрямку та, можливо, запустити свій успішний бізнес», – стверджує Аліна Качукова, кураторка проєкту в Київському молодіжному центрі.

Для участі в проєкті необхідна реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/IUXTTNd

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]