Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Сьогодні у міському застосунку «Київ Цифровий» розпочинається голосування за проєкти Громадського бюджету 

17 серпня 2021 року, 11:39

Сьогодні, 17 серпня, розпочинається голосування за проєкти Громадського бюджету 2022 року. Підтримати проєкти можна не тільки на сайті Громадського бюджету, а й у міському застосунку «Київ Цифровий». Про це повідомляє Департамент інформаційно-комунікаційних технологій.

Цього року в голосуванні беруть участь 970 проєктів, на реалізацію яких місто виділило 200 мільйонів гривень. Голосувати можуть резиденти Києва та платники податків у бюджет столиці, які досягли 16 років. 

Щоб скористатися сервісом голосування в застосунку, необхідно завантажити останню версію «Київ Цифровий» для iOS або Android

Як голосувати за Громадський бюджет у «Київ Цифровий»?

  1. Підключити в застосунку Bank ID. Це необхідно для підтвердження особи, щоб голосування проходило чесно.
  2. Натиснути у меню К → Електронна демократія → Громадський бюджет.
  3. Вибрати проєкт у переліку та віддати голос.

Підтримати можна до 10 проєктів – по одному в одній тематиці. У застосунку зберігатиметься перелік обраних проєктів, щоб зручно слідкувати за кількістю голосів на їхню користь.

Крім того, за допомогою «Київ Цифровий» користувачі можуть долучати до голосування друзів. Можна поділитися посиланням на проєкт чи надати QR-код для сканування. Якщо просканувати QR-код камерою смартфона, користувачі Цифрового одразу опиняться на екрані з деталями проєкту та зможуть проголосувати. Тим, хто не зареєстрований в застосунку, потрібно буде спочатку завантажити його: після авторизації вони автоматично потраплятимуть на екран для голосування.

«Київ Цифровий» також сповіщатиме про початок і завершення голосування та перемогу обранців. Голосування завершується 15 вересня. 

Нагадаємо, що «Київ Цифровий» – застосунок, що об’єднав головні міські сервіси. Наразі користувачам уже доступні: поповнення транспортної карти, QR-квитки, оплата паркування, сплата штрафів, повернення евакуйованої автівки з QR-кодом і Громадський бюджет.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]