Версія для людей із вадами зору

Сьогодні відбулося перше засідання столичної госпітальної ради

21 жовтня 2021 року, 17:04

Сьогодні, 21 жовтня 2021 року, відбулося перше засідання госпітальної ради при Київській міській державній адміністрації. Раду утворено розпорядженням КМДА від 11 жовтня 2021 року як консультативно-дорадчий орган.

Очолив Раду перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, співголовою обрана депутат київської міської ради, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики Марина Порошенко.

До складу створеної інституції увійшли заступниця голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко, директорка Департаменту охорони здоров’я м. Києва Валентина Гінзбург, депутати Київської міської ради, представники громадськості, профспілок та комунальних медичних закладів столиці.

На першому засіданні ради було обрано заступників голови та секретаря госпітальної ради, затверджено графік її роботи та створено робочу групу, що має у визначений термін розробити, опрацювати та надати міській владі пропозиції стосовно низки актуальних питань госпітального округу.

Довідково.

Госпітальну раду створено відповідно до постанови КМУ від 27 листопада 2019 р. № 1074 «Деякі питання створення госпітальних округів» (зі змінами).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua