Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Співпраця міської влади та правоохоронних органів є ключовою в боротьбі зі зловживаннями у сфері перевезень – заступник голови КМДА Костянтин Усов

04 червня 2024 року, 19:36

Заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Костянтин Усов підтверджує, що сьогодні, 4 червня, Державне бюро розслідувань проводило слідчі дії у службових приміщеннях КМДА.

Зокрема, у самого Костянтина Усова були вилучені для ознайомлення телефони, компʼютер, особисті кошти.

«Сьогодні слідчі ДБР прийшли в мій кабінет з обшуком. Вилучили компʼютер, мій телефон та особисті кошти. За моєї ініціативи номери кожної купюри зафіксували задля уникнення маніпуляцій. Незважаючи на відсутність ухвали суду про обшук, ми повністю співпрацювали з органами досудового розслідування і готові робити це надалі», – зазначив Костянтин Усов.

За його словами, прозорі правила роботи у сфері міських перевезень є метою роботи міської влади.

«Якщо хтось із представників міста брав участь у будь-якій протизаконній діяльності, покривати їх ніхто не буде. Це не у моїх правилах. Звісно, прозорість не завжди задовольняє гравців ринку. Ми пам’ятаємо і замовні протести маршрутної мафії, погрози та шантаж працівників мерії міста, а також численні кримінальні провадження, обшуки та оперативно-розшукові дії, які проводилися представниками різних правоохоронних органів під час загострення правовідносин з приватними перевізниками у минулому. Тому ми абсолютно відкриті допомогти слідству і у цьому випадку», – зазначив Костянтин Усов.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]