Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко вручив киянам-Захисникам ордери на квартири

04 червня 2024 року, 16:57

Мер Києва Віталій Кличко вручив у столичній мерії ще десять ордерів на квартири – дев’ятьом учасникам бойових дій та один ордер – родині загиблого Захисника України. Житло закупили за кошти бюджету міста. Віталій Кличко також повідомив, що до кінця цього року ще майже 160 квартир введуть в експлуатацію.

«Більшість із вас стоїть на захисті держави з 2014 року. Ви брали участь в АТО, захищаючи нашу країну від російських варварів. І продовжуєте це робити сьогодні, під час повномасштабної війни. Ви – справжні герої. Ви показали, що українці – це сильний народ, який не скориться й вистоїть у боротьбі з агресором. Наші Захисники та Захисниці віддають свої сили, здоров’я, життя за свободу і незалежність України. За наше демократичне та європейське майбутнє», – наголосив під час церемонії вручення ордерів Віталій Кличко.

Він нагадав, що сьогодні понад 100 тисяч киян і киянок боронять Україну на фронті.

«Київ продовжує піклуватися про наших Захисників. І забезпечення їх житлом – це важливе та актуальне питання для столиці. Сьогодні на черзі в місті перебуває майже 5,5 тисяч Захисників та Захисниць, а також членів родин загиблих. На законодавчому рівні держава закріпила ваше право на отримання житла. Наразі реалізувати це право ви не маєте можливості, тому Київ не стоїть осторонь. За кошти бюджету міста ми закупили квартири, в яких ви та ваші родини облаштуєте новий дім. До кінця цього року ще майже 160 квартир введуть в експлуатацію», – зазначив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]