Версія для людей із вадами зору

Сплатити за проїзд безготівково можна за допомогою е-квитка 

25 травня 2020 року, 15:41

У столиці у звичайному режимі відновив роботу громадський транспорт. Нагадуємо, що у транспорті обов’язковою є наявність захисної маски та дотримання дистанції. Як нагадали у Департаменті інформаційно-комунікаційних технологій, щоб уникнути черг і скупчення людей, сплачувати за проїзд у громадському транспорті столиці можна безготівково за допомогою електронного квитка.

Е-квиток має кілька видів: транспортна картка Kyiv Smart Card, одноразовий QR-квиток, картка киянина. Також сплатити за проїзд у метро можна за допомогою банківської карти.

Транспортну картку Kyiv Smart Card після придбання можна зареєструвати в Особистому кабінеті киянина або у міському додатку Kyiv Smart City. Застосунок Kyiv Smart City надає пасажирам додаткові зручності у власному смартфоні. Наприклад, через додаток можна  купувати QR-квитки та перевіряти баланс поїздок.

Звертаємо увагу, що невикористані до карантину QR-квитки будуть поновлені автоматично та придатні для використання.

Детальніше про е-квиток можна дізнатися за посиланням: https://transport.kyivcity.gov.ua.

Додаток Kyiv Smart City можна завантажити тут: https://app.kyivcity.gov.ua/start.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua