Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Від креатора до тренд-аналітика: у столичному університеті імені Бориса Грінченка представили нову магістерську програму з продюсування цифрових медіапроєктів 

25 травня 2020 року, 14:19

Інститут журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка представив нову магістерську програму «Контент продюсування цифрових медіапроєктів», яка включає сучасні трендові дисципліни.

Зокрема, програма дасть змогу здобути компетентності для управління складними медіапроєктами, які передбачають багатоплатформність і використання цифрових можливостей контенту: мобільних додатків, мультимедійних книг, відеоігор, онлайн-курсів, веб-серіалів тощо. Курс допоможе залучати матеріальні і нематеріальні ресурси для реалізації і просування проєкту, а також отримувати прибуток.

Серед дисциплін: теорія мережевої комунікації, продюсування цифрових медіа проєктів, SMM-стратегії та інструменти, трансмедійний сторітелінг, моушн-дизайн, веб-аналітика. Завершується програма захистом проєкту. Сфера працевлаштування випускників: цифрові і корпоративні медіа, креативні індустрії.

Також в Інституті журналістики Університету Грінченка навчання на магістерських програмах здійснюється за такими спеціальностями та освітніми програмами: реклама та зв’язки з громадськістю; видавнича справа та редагування; інформаційна, бібліотечна та архівна справа; журналістика; медіа-комунікації.

Перелік необхідних документів для вступу – за посиланням: https://cutt.ly/NyP11wZ. Електронна пошта для консультацій: [email protected].

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]