Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Стартувала реєстрація учасників на липневий курс із переходу на українську «Єдині», амбасадором якого став телеведучий та актор Олексій Суханов

23 червня 2023 року, 11:19

Всеукраїнський рух «Єдині» відкрив реєстрацію учасників на 15-й курс підтримки з переходу на українську. Цей місяць учасники проведуть разом з амбасадором Олексієм Сухановим – журналістом, телеведучим, актором театру та кіно.

«Я поважаю українську. Впевнений, кожен громадянин України має знати українську. Я до 2014 року спілкувався російською. Але свідомо перейшов на українську. У побуті, на телебаченні, у театрі. Я і з російськомовними, до речі, теж переходжу на українську. Людина має до цього прийти», – прокоментував Олексій Суханов.

«Єдині» пропонують:

  • курс з підтримки переходу на українську мову;
  • граматичний курс з української мови;
  • спеціальні рекомендації від амбасадора курсу.

Тривалість курсу – 28 днів.

Старт курсу – 3 липня.

Участь – абсолютно безкоштовна.

Долучитися можна з будь-якої точки світу.

Реєстрація на сайті: https://yedyni.org.

Довідково.

За 15 місяців роботи команда «Єдиних» допомогла заговорити українською 95 000 учасникам. Розмовні клуби «Єдині» працюють у 25 містах України та за кордоном – у Любліні, Варшаві, Роттердамі, Вільнюсі, Гельсінкі, Празі та на Кіпрі. До проєкту долучилися 35 членів команди, 335 учителів, 500 волонтерів.

Соціальні мережі проєкту:

https://www.facebook.com/yedyni

https://instagram.com/yedyni.ruh

https://www.youtube.com/@yedyni

https://yedyni.org/.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]