Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Стартували електронні консультації з громадськістю щодо затвердження Плану заходів на 2021 2023 роки з реалізації Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року

26 березня 2020 року, 10:49

Із 25 березня до 8 квітня триватимуть електронні консультації з громадськістю щодо проєкту рішення Київської міської ради «Про затвердження Плану заходів на 2021‑2023 роки з реалізації Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року». Проводить консультації Департамент економіки та інвестицій КМДА.

Як зазначають у Департаменті, запропонований документ є важливим інструментом реалізації Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року. Він забезпечує послідовне та планомірне втілення основної стратегічної мети розвитку міста Києва – покращення якості життя мешканців, що визначається економічним добробутом і комфортом життя у місті з багатою історичною традицією.

Проєкти розвитку, включені до Плану заходів:

  • забезпечують реалізацію стратегічних цілей, визначених Стратегією, відповідно до пріоритетів розвитку столиці;
  • охоплюють сектори міського розвитку Стратегії;
  • враховують сучасний стан та потреби міста, відповідають вимогам новоприйнятих нормативно-правових актів, узгоджуються з проєктом Державної стратегії регіонального розвитку на новий період;
  • враховують основні напрями смарт-спеціалізації міста Києва;
  • надають можливість вимірювання досягнутих результатів;
  • акумулюють пропозиції під час збору проєктів розвитку до проєкту Плану заходів на 2021–2023 роки з реалізації Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року, що надходили від структурних підрозділів КМДА, районних в місті Києві державних адміністрацій.

Пропозиції та зауваження учасників електронних консультацій з громадськістю подаються в письмовій формі.

Інститути громадянського суспільства, наукові та експертні організації, інші юридичні особи під час подання пропозицій і зауважень у письмовій формі зазначають своє найменування та місцезнаходження.

Анонімні зауваження та пропозиції не реєструються і не розглядаються.

Адреса подання пропозицій і зауважень: Департамент економіки та інвестицій, 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 36; e-mail:  [email protected].

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]