Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Столична підземка отримала ще 12 вагонів метро з Варшави (+відео)

21 серпня 2023 року, 16:13

У серпні столичний метрополітен отримав чергову партію варшавських вагонів – 12 одиниць рухомого складу. До кінця місяця планується транспортувати ще 6 вагонів. Про це повідомляє КП «Київський метрополітен».

Наразі фахівці підприємства вивчають отримані раніше вагони. Попри те, що рухомий склад однієї серії, є багато розбіжностей, адже умови експлуатації поїздів у Варшавському та Київському метрополітенах суттєво відрізняються.

Нагадаємо, що Варшавський метрополітен передає Київському метрополітену 60 вагонів серії № 81, які виведені з експлуатації у варшавській підземці. Отриманий рухомий склад використовуватимуть у першу чергу як технічний донор. Також завдяки цим вагонам сформують резерв запчастин для подальших ремонтів діючих поїздів столичного метро.

Поетапне транспортування рухомого складу розпочалось наприкінці квітня. Наразі підприємство отримало 30 вагонів із 60. Загалом постачання всіх 10 зчепів планується завершити до кінця цього року.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]