Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Столичні дитячі садочки забезпечені всім необхідним, щоб розпочати роботу з 1 червня (+фото)

29 травня 2020 року, 13:15

Виконувач обов’язків першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський разом із журналістами перевірив, як працівники закладів дошкільної освіти готуються зустрічати маленьких киян 1 червня на прикладі садочку № 345 у Дарницькому районі міста.

«Місто поступово послаблює карантинні обмеження і для працюючих киян із дітьми садочок стає нагальною потребою. Використовуючи рекомендації МОЗ та досвід країн, які перемогли пандемію, ми розробили регламент повернення діток до садочків. Головне завдання – забезпечити мінімізацію контактів, постійне прибирання та дезінфекцію приміщень. Ми чітко розуміємо, що на найближчий місяць садочки забезпечені всім необхідним і разом з РУО вже очікують додаткові поставки», – заявив Валентин Мондриївський.

Він додав, що персонал садочків проходить чіткий інструктаж, як діяти у разі спалаху респіраторного захворювання у закладі освіти. І до того ж, зараз триває перевірка стану здоров’я вихователів, медичних сестер та усіх тих, хто почне працювати у садочках із дітьми вже у наступний понеділок.

«Безпека всіх дітей та персоналу, що буде контактувати з ними, – це надважливо. Тому ми наполягаємо, щоб батьки відповідально ставилися до вимог сьогодення та не приводили до садочків дітей, якщо є така можливість. І у разі виявлення будь-яких ознак хвороб необхідно звертатися до лікаря. Для нас важлива відповідальність батьків, які навіть при невеликій ймовірності контактів із зараженими вірусом не приведуть діток до садочків!» – підкреслив Валентин Мондриївський.

Важливими вимогами залишається термометрія дітей перед входом до садочків та заборона входу батьків до груп.

Перевірка, як працівники закладів дошкільної освіти готуються зустрічати маленьких киян 1 червня на прикладі садочку № 345 у Дарницькому районі міста

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]