Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Валентин Мондриївський: За цей рік у столиці закуплено дезінфікуючих засобів на майже 87 млн грн

22 грудня 2020 року, 12:35

У столиці цього року закуплено дезінфікуючих засобів для шкіл, садочків, закладів позашкілля та професійно-технічної освіти майже на 87 мільйонів гривень. Про це повідомив в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

«У Києві на ці потреби ще в травні 2020 року було виділено понад 48 мільйонів гривень зі спеціального фонду. Окрім того, наприкінці жовтня держава надала столиці додаткові 38,6 мільйона гривень на засоби дезінфекції та індивідуального захисту», – зазначив Валентин Мондриївський.

Таким чином, за його словами, столичні заклади освіти постійно забезпечуються масками, термометрами та засобами для дезінфекції у достатній кількості. Проте ці засоби є витратними та потребують постійного поповнення.

«До процесу забезпечення шкіл долучився й соціально-відповідальний бізнес – Благодійний фонд «СПАНБОНД». У грудні цього року він передав партію дезінфікуючих гелів-санітайзерів для закладів освіти столиці», – розповів Валентин Мондриївський.

Він наголосив, що наразі пріоритетом київської влади є збереження здоров’я всіх учасників освітнього процесу.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]