Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Столичні інспектори благоустрою із 1 січня працюватимуть у новій уніформі

01 грудня 2021 року, 10:41

Інспектори благоустрою столиці, яких у місті працює близько 120, отримають формений одяг сучасного зразка. У зручній формі співробітники інспекції вийдуть контролювати стан благоустрою міста вже з 1 січня. Про це під час засідання Колегії КМДА повідомив директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко.

«Уніформа дасть можливість ідентифікувати інспектора, більш уважно ставитись до його законних вимог надати дозвільні документи щодо встановленого МАФу чи до складеного протоколу за неприбраний сніг. Сьогодні співробітники носять повсякденний одяг. Порушники правил благоустрою інколи не сприймають всерйоз представника влади, виникають конфлікти та суперечки. Впізнавана форма ці питання зніме. Дисциплінуватиме і самих інспекторів, які більшість робочого часу проводять на вулицях Києва – на своїх секторах», – прокоментував Тимур Ткаченко.

Зимовий спецодяг для інспекторів презентували під час засідання Колегії КМДА. Він складається з комплекту теплого одягу з шевроном, жилет із написом «Інспекція благоустрою КМДА» та сумки для планшета.

«Дизайн нової уніформи допомогла розробити творча лабораторія Київського університету технологій та дизайну в межах співпраці КМДА з освітніми закладами, виробництво – Україна. За відгуками інспектори задоволені новим одягом. Впевнений, у європейському місті представники влади, тим більше, які виконують контролюючу функцію, мають виглядати стримано і водночас сучасно. Це значно полегшить комунікацію із балансоутримувачами», – сказав перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба.

Також кожен інспектор благоустрою оснащений планшетом із доступом до інтернету. Це дозволяє створити «робоче місце» прямо на секторі. Інспектор оперативно опрацьовує заявки, що надходять до КБУ «Контактний центр міста Києва 1551» від громадян.

Тимур Ткаченко повідомив, що з цього року інспектори КП «Київблагоустрій» працюють в інформаційно-аналітичній системі, розробленій спільно з Департаментом інформаційно-комунікаційних технологій КМДА. Це великий масив даних – карта міста, на яку детально наносять всі елементи благоустрою. У базі вже описані тимчасові споруди, що розміщені у столиці. До кінця 2022 року планується цю роботу завершити для подальшої інтеграції у програму «Електронна столиця» в межах діджиталізації міста.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]