Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Місто визначило п’ять районів, що найкраще працювали під час місяця впорядкування столиці

01 грудня 2021 року, 10:39

Голосіївська, Шевченківська, Печерська, Оболонська та Деснянська РДА були найефективнішими під час місяця впорядкування міського простору, що тривав у жовтні. Результати роботи в районах озвучив під час Колегії КМДА директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко.

«За один місяць у Києві була проведена колосальна робота. Очистили понад 10 тисяч га зелених зон, висадили близько 50 тисяч дерев та кущів, прибрали від сміття майже 10 тисяч прибудинкових територій. Дякую всім працівникам районних адміністрацій, структурним підрозділам КМДА та комунальним службам за спільну роботу під час проведення заходів із впорядкування та озеленення міських територій. Усі дійсно потужно працювали», – прокоментував Тимур Ткаченко.

За його словами, основними критеріями оцінювання десяти районів стали: прибирання прибудинкових територій, очищення локацій від сміття та виконання протокольних доручень, напрацьованих під час комісійних обстежень. Найкраще впорались із завданням Голосіївська, Шевченківська, Печерська, Оболонська та Деснянська районні державні адміністрації та підпорядковані їм підприємства.

«У складі комісії ми виїжджали в райони і перевіряли, як проводиться робота. Маршрут достеменно ніхто не знав. За результатами перевірки надали до 230 протокольних доручень, які відповідальні мали виконати до завершення місячника з прибирання. Мушу визнати, що відсоток виконання склав 80%. Райони, які не впорались, опинились внизу рейтингової таблиці», – додав директор Департаменту міського благоустрою.

Одним із важливих показників було виконання звернень, що надходять до Контактного центру 1551. Тимур Ткаченко наголосив, що важливо реально вирішувати проблему, а не закривати «роз’ясненням», як іноді роблять виконавці.

Нагадаємо, що в жовтні у всіх районах столиці пройшли заходи з посиленого прибирання, аби підготувати місто до погіршення погодних умов.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]