Версія для людей із вадами зору

Столичні лікарні отримають 4 млн грн на завершення ремонтів кисневих систем – Микола Поворозник

16 березня 2021 року, 16:13

На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати перерозподілили 4 млн грн для завершення ремонтних робіт кисневих систем столичних лікарень. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«На сьогодні ситуація із захворюваністю у столиці – складна. Щодня збільшується кількість хворих на коронавірус та госпіталізованих. Крім того, сьогодні у медичних закладах велика кількість пацієнтів, що потребують кисневої підтримки», – розповів Микола Поворозник.

За його словами, станом на 16 березня у столичних закладах охорони здоров’я перебувають майже 3600 пацієнтів з підтвердженим діагнозом та підозрою на коронавірус. Із них близько 2600 хворих потребують кисневої підтримки.

«Сьогодні одне з наших завдань – забезпечення хворих киснем. Саме тому для завершення ремонту кисневих систем у Київському міському центрі радіаційного захисту населення м. Києва від наслідків Чорнобильської катастрофи та Київській міській протитуберкульозній лікарні №1 Департамент охорони здоров’я ініціював перерозподіл цих коштів. Завершивши роботи, ми зможемо додатково приймати кисневозалежних пацієнтів у ці заклади», – пояснив Микола Поворозник.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua