Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Суворі протиепідемічні обмеження у столиці продовжено до 30 квітня – опубліковано документ

15 квітня 2021 року, 10:27

Суворі протиепідемічні обмеження у столиці продовжено до 30 квітня. Опубліковано відповідний протокол Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА № 34 від 14 квітня.

Так, згідно з документом, до 30 квітня освітній процес у закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти всіх типів та форм власності здійснюватиметься у дистанційному режимі. Дитячі садочки та заклади позашкільної освіти всіх форм власності – зачинені.

Окрім того, призупинено надання соціальних послуг у соціально-реабілітаційних центрах.

До 30 квітня КП «Київський метрополітен», КП «Київпастранс», КП «Комунальна служба перевезень», приватні компанії, які обслуговують міські маршрути, а також забезпечують приміське сполучення, – працюватимуть у режимі спеціальних перевезень.

Спецперепустки, видані раніше, продовжують діяти. Додатково звертатися до Департаменту транспортної інфраструктури (або іншого суб’єкта, який здійснював видачу) для продовження строку дії перепустки не потрібно.

Варто зазначити, перевезення співробітників Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Національної поліції України, Національної гвардії України, Служби безпеки України та адвокатів здійснюється при наявності службових посвідчень та засобів індивідуального захисту.

Заклади громадського харчування продовжать працювати тільки навинос чи доставку. Продуктові ярмарки проводити заборонено.

Окрім того, згідно з протоколом, закладам торгівлі рекомендовано забезпечити пріоритетне обслуговування людей похилого віку з 10:00 до 12:00.

Заборонено проведення державними та комунальними закладами охорони здоров’я планових заходів із госпіталізації, крім окремих невідкладних випадків. Також забороняється проведення планових заходів із госпіталізації закладами охорони здоров’я національного рівня, крім надання планової третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги за життєвими показами – за умови дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

Нагадуємо також, що у приміщеннях столичних Центрів надання адміністративних послуг наразі надають лише надзвичайно важливі послуги.

КК «Центр комунального сервісу» (ЦКС) надає усі послуги дистанційно.

Окрім того, у столиці продовжує діяти низка введених раніше заборон. Зокрема, заборонено роботу закладів культури, торговельно-розважальних центрів, проведення масових заходів (розважальних, спортивних, культурних, рекламних та інших), присутність глядачів на спортивних змаганнях. Заборонено перебувати в громадських місцях, транспорті без вдягнутих захисних масок; перебувати на вулицях без документів, що посвідчують особу; самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації.

 

Довідково.

Рішення Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), прийняті у межах її повноважень, є обов’язковими для виконання органами державної влади та органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, розташованими на території м. Києва.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]