Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Світовий технологічний лідер Cisco підтримуватиме гібридну освіту, цифрову інфраструктуру, кібербезпеку та розвиток цифрових навичок

16 травня 2024 року, 11:30

Київ підписав меморандум про партнерство з компанією Cisco, спрямований на розвиток проєктів у сферах цифрової освіти, кібербезпеки та розширення міських цифрових сервісів. Також будуть досліджуватись інновації у сфері інтелектуальних транспортних систем. Про початок співпраці оголосив керівник напрямку цифрової трансформації Києва, заступник голови КМДА Петро Оленич.

«Одним із головних пріоритетів буде підтримка безперебійної роботи інформаційної інфраструктури Києва», – зазначив мер Києва Віталій Кличко.

Cisco та Київ мають намір розвивати кілька ініціатив, серед яких – створення безпечного гібридного освітнього простору для підтримки вчителів та учнів, що дозволить продовжувати навчання в класі або дистанційно. Також досліджуватимуть інтелектуальні транспортні системи, надання інноваційних послуг і технологій для ефективного, безпечного, скоординованого та «розумного» використання транспортних систем міста. Крім того, столиця має на меті покращити цифрові послуги в районах та посилити кібербезпеку своєї мережі та інформаційних установ.

«За підтримки Cisco та її програми Country Digital Acceleration Київ стає містом майбутнього вже сьогодні. Ми готуємо нові, стійкі та інклюзивні послуги, щоб зробити повсякденне життя більш стійким до сучасних викликів», – зазначив Петро Оленич.

Співпраця відбувається в межах програми Cisco Country Digital Acceleration – ініціативи, яка об’єднує уряд, промисловість і науковців для побудови сталих, безпечних та інклюзивних спільнот, що спираються на етичні та інноваційні технологічні рішення.

«Cisco підтримує розвиток цифрової інфраструктури України вже понад 25 років. Я надзвичайно пишаюся тим, що ми зможемо підтримати Київ та сприяти його цифровій трансформації в таких ключових сферах як цифрова освіта, кібербезпека і цифрові послуги», – прокоментував генеральний директор Cisco в Україні Сергій Мартинчук.

Довідково.

Cisco (NASDAQ: CSCO) є світовим лідером у галузі мережевого обладнання та програмного забезпечення для побудови корпоративних мереж, управління багатохмарними інфраструктурами. Його мета – забезпечити інклюзивне майбутнє для всіх, допомагаючи клієнтам переосмислити свої додатки, забезпечити гібридну роботу, захистити свої підприємства, трансформувати свою інфраструктуру та досягти цілей сталого розвитку. Детальніше на сторінці Newsroom та на сторінці X.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]