Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Цими вихідними на 5-ти об’єктах капітальних ремонтів і реконструкцій з’явилось нове дорожнє покриття (+фото)

04 жовтня 2021 року, 10:45

Користуючись сприятливою погодою дорожники оновлювали покриття на масштабних об’єктах капітальних ремонтів і реконструкцій. Про це повідомляє КК «Київавтодор».

Верхній шар асфальту почали влаштовувати на вул. Чорнобильській. Використовують поліпшений тип покриття – ЩМА-20, який витримує більші навантаження і має кращу зносостійкість. До кінця тижня на вул.  Чорнобильській планують завершити асфальтування проїжджої частини. Загалом капітальний ремонт вулиці завершать до кінця року.

Нове покриття з’явилось і на частині вул. Андріївської. Упродовж вихідних влаштували нижній шар від вул. Сагайдачного до вул. Набережно-Хрещатицької. Реконструкція вул. Андріївської також завершиться до кінця поточного року.

На Кільцевій дорозі (ділянка від пл. Одеської до вул. Ватутіна) розпочали влаштувати покриття в напрямку вул. Заболотного. Так, вихідними від вул. Луценка до пл. Одеської встелили близько 23 тис. м нового покриття.

Фінальний етап капітального ремонту триває на мосту через р. Либідь на Видубичах. Після нанесення гідроізоляції на споруді влаштувати нове асфальтове покриття. Завершити роботи на мосту планують восени.

Влаштували нове покриття на з’їздах із Новокостянтинівського шляхопроводу. Зокрема, на з’їзді з просп. С. Бандери в напрямку вул. Скляренка і на з’їзді з вул. Новокостянтинівської на просп. С. Бандери.

Також тривають капітальні ремонти на вул. Льва Толстого з 2-ма шляхопроводами, на вул. Івана Франка, просп. Героїв Сталінграда, а також реконструкція Пейзажної алеї.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]