Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

З початку року в Києві зафіксовано понад 17 тисяч звернень стосовно домашнього насильства

04 жовтня 2021 року, 10:34

З початку року до поліції Києва надійшло 13964 звернення стосовно домашнього насильства. До міського Центру гендерної рівності, протидії та запобігання насильству звернулися 3250 постраждалих. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Всього ж у місті з початку року зафіксовано 17214 звернень стосовно домашнього та гендерно зумовленого насильства. За вересень поліція зафіксувала 1545 випадків, а до «Телефону довіри» Центру гендерної рівності надійшло 331 звернення. Також з початку року послугами наших кімнат кризового реагування скористалася 161 особа (4 чоловіків, 85 жінок та 72 дитини). У міському притулку за цей же період перебували 32 особи», – зазначила Марина Хонда.

Заступниця голови КМДА також нагадала, що зараз місто продовжує розбудову мережі закладів, які покликані допомогти постраждалим від домашнього насильства. Зокрема, ведуться роботи зі створення нового міського Притулку та розпочато ремонт у приміщенні, де з’явиться новий Денний центр, який працюватиме як структурний підрозділ міського Центру гендерної рівності, протидії та запобігання насильству.

Марина Хонда також закликала не мовчати про випадки домашнього та гендерно зумовленого насильства і одразу звертатися до уповноважених органів.

Якщо ви постраждали від домашнього насильства, звертайтеся телефоном на муніципальну гарячу лінію «Телефон довіри» за номером: 15-00 зі стаціонарного або 044-272-15-00 із мобільного. Також можна звернутися особисто до Центру гендерної рівності, протидії та запобігання насильству (вул. Іллєнка, 20). Працівники центру нададуть усю необхідну інформацію та допомогу. Також, якщо ви постраждали від домашнього насильства, звертайтеся до поліції за номером: 102.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]