Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Цими вихідними на міжнародному марафоні в Києві стартують 17 тисяч бігунів із 58 країн світу і встановлять 4 рекорди України (+схеми перекриття)

03 жовтня 2019 року, 16:19

17 000 бігунів із 58 країн світу, серед яких призери багатьох змагань і чемпіонатів, візьмуть участь у 10-му Київському міжнародному марафоні (Wizz Air Kyiv City Marathon). Зокрема, на старт головної дистанції (42,195 км) вийдуть 5 елітних бігунок і бігунів, а на дистанції 21 км візьме участь найтитулованіший вітчизняний марафонець, неодноразовий учасник Олімпійських ігор Олександр Сітковський. Окрім того, ювілей цього масштабного спортивного свята відзначать встановленням одразу чотирьох рекордів України.

Вперше захід триватиме два дні, 5-6 жовтня, на двох локаціях. За інформацією організаторів, у суботу з Софійської площі стартуватимуть учасники забігів Eldorado Run 10 км та благодійних дистанцій Ветеранська десятка 10 км та Rexona Mini Marathon 4,2 км. Наступного дня, у неділю, звідти ж стартуватимуть бігуни, які долатимуть дистанції Wizz Air Kyiv City Marathon 42,195 км, Under Armour Half Marathon 21,0975 км та учасники благодійного Avon Pink Run 3 км. Також бігуни зможуть взяти участь в естафетних забігах, зібравши команду, які долатимуть дистанцію марафону: 3х10км+1х12 км (команда з чотирьох учасників) та 2х21,0975 км (двоє учасників).

Нагадаємо, що на час проведення заходу в центральній частині Києва перекриватимуть рух на близько 40 вулицях і трьох мостах: Північному, Гаванському та Патона. Рух почнуть перекривати із вечора п’ятниці, 4 жовтня, і завершать увечері 6 жовтня.

Повний перелік перекритих вулиць на 4, 5, 6 жовтня – за посиланням: http://bit.ly/2piuXWz.

Також змінить режим руху і громадський транспорт, про що буде повідомлено додатково.

Поновлювати рух вулицями Києва під час марафону будуть поступово, одразу після того, як бігуни їх подолають. Карти маршрутів забігів можна переглянути за посиланням: https://kyivmarathon.org/karti-distantsij/.

Також рух усіх видів транспорту заборонять під час монтажу та демонтажу сценічних конструкцій:

  • із 21:00 4 жовтня до 08:00 6 жовтня – на проїзді Володимирському (від вулиці Володимирської до вулиць Великої Житомирської, Михайлівської), площі Михайлівській (від вулиці Великої Житомирської до вулиці Трьохсвятительської), площі Софійській (від вулиці Володимирської), вулиці Малій Житомирській (від провулку Михайлівського), вулиці Алли Тарасової (від провулку Михайлівського);
  • із 05:00 5 жовтня до 08:00 6 жовтня, із 16:00 до 22:00 6 жовтня – на вулиці Трьохсвятительській (від вулиці Хрещатик), вулиці Володимирській (від вулиці Великої Житомирської до вулиці Софіївської).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]