Версія для людей із вадами зору

У Дарницькому районі облаштують сучасний Центр надання адміністративних послуг

18 травня 2016 року, 16:15

Незабаром у Дарницькому районі на вулиці Олійника, 21 облаштують відділ (Центр) надання адміністративних послуг, який наблизить зручні умови для отримання цих послуг до місць проживання споживачів. Проект реконструкції відповідної будівлі затвердив розпорядженням КМДА Київський міський голова Віталій Кличко.

У двоповерховому будинку протягом півроку мають реконструювати понад 1431 кв. м адміністративних, офісних та інших приміщень. Крім будівельних робіт, буде закуплено необхідне устаткування, меблі та інвентар.

Нагадаємо, що наразі в Києві у приміщеннях райдержадміністрацій відкрито 6 Центрів надання адміністративних послуг. Як неодноразово наголошував мер Києва Віталій Кличко, «ми рухаємося далі, щоб адміністративні послуги надавалися якісно, швидко і прозоро». Крім того, наразі триває формування такої системи надання дозволів і контролю, яка повністю унеможливіть корупційні ризики. 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua