Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Дарницькому районі тривають роботи з відновлення двох багатоповерхівок, які найбільше постраждали внаслідок ворожих обстрілів

13 липня 2022 року, 16:15

Розпочаті роботи з відновлення двох багатоквартирних житлових будинків у межах Дарницького району, які найбільше постраждали внаслідок ворожих обстрілів. Про це інформує Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація.

Ідеться про будинки на вул. Крушельницької та вул. Кошиця. Замовником робіт визначено КП з питань будівництва житлових будинків «Житлоінвестбуд-УКБ».

Як зазначили у Дарницькій РДА, будуть виконані у повному обсязі наступні роботи: відновлення фасаду будинку, скління ремонт пошкоджених квартир та місць загального користування.

«Наша мета – закінчити відновлювальні роботи до початку опалювального сезону. З урахуванням енергозберігальних технологій – всі відновлені будинки будуть максимально енергоефективними та сучасними. Йдеться про принаймні 11 житлових будинків», — підкреслив заступник голови КМДА В‘ячеслав Непоп.

Нагадаємо, що у червні місто розпочало відновлення 11 житлових будинків, які зазнали найбільших руйнувань внаслідок ракетних обстрілів російськими варварами. Загалом же у столиці пошкоджено понад 640 інфраструктурних об’єктів та житлових будинків. Вони зазнали пошкоджень різного ступеню.

На відновлювальні роботи на 360-ти об’єктах столиця виділила з резервного фонду міського бюджету майже 600 мільйонів гривень. Іще 200 мільйонів виділив Уряд.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]