Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У КМДА відкрилася унікальна фотовиставка «Миру тобі, Україно» (+фото)

13 липня 2022 року, 16:34

У приміщенні Київської міської державної адміністрації відкрилася унікальна фотовиставка «Миру тобі, Україно» від проекту ETHNO FASHION by POTLOVA. Фотовиставка розрахована на іноземних гостей, які відвідуватимуть КМДА, щоб ознайомити їх із українською ідентичністю та культурою. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Нам дуже приємно презентувати цю виставку в стінах КМДА. Вона дає можливість нашим іноземним гостям подивитися на Україну з іншого боку – через традиційне вбрання. Зокрема, побачити, що попри війну життя продовжується, познайомитися з українською унікальністю та самобутністю. На цих фотографіях зображені жінки з різних сфер суспільства. Тут є і зірки шоу-бізнесу, діячки культури та мистецтв, політикині, медичні працівниці, волонтерки, громадські діячки. Кожна з цих жінок на своєму місці зараз робить усе можливе, аби наша країна якнайшвидше перемогла у війні. І я вірю, що це станеться вже зовсім скоро», – зазначила Марина Хонда.

Авторка проекту Катерина Потлова зазначила, що виставка відвідала вже сім країн і щоразу збирала позитивні відгуки та слова підтримки від іноземців.

«Я родом з Маріуполя, і для мене війна триває з 2014 року. Наш проект працює з 2015 року, і з його допомогою ми намагаємося привернути якомога більше уваги до війни в Україні. За цей час ми зробили більше 6000 унікальних фото. Я сподіваюся, що виставка у стінах КМДА, покаже іноземцям нашу силу духу, нашу незламність та нашу це унікальність», – розповіла Катерина Потлова.

Довідково.

Фотопроект ETHNO FASHION by POTLOVA стартував у березні 2015 року. За цей час було створено понад 500 унікальних українських образів та більше 6 000 фотографій.

В основі фотопроекту – поєднання сучасності і традицій, фольклорних мотивів та аксесуарів у національному стилі, що дозволило підкреслити індивідуальність, самобутність та етнічну приналежність сучасної української жінки.

Проект ETHNO FASHION by POTLOVA створює унікальні фотографії українських жінок у традиційному вбранні, демонструє красу, жіночність, внутрішню силу духу та самобутність української жінки.

Фотовиставка «Миру тобі, Україно»

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]