Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Дніпровському районі запрацював Центр комплексного консультування для внутрішньо переміщених осіб (+фото)

14 липня 2022 року, 14:47

У Дніпровському районі запрацював Центр комплексного консультування для внутрішньо переміщених осіб. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Із 24 лютого у Дніпровському районі зареєстровано майже 14 тисяч внутрішньо переміщених осіб, із яких 2 тисячі – діти. А всього за 8 років війни в районі зареєструвалися більше 38 тисяч вимушених переселенців. Найбільше з Донецької, Луганської областей та Автономної Республіки Крим. Для цих людей такі консультативні центри, де працюють фахівці усіх потрібних служб, украй необхідні. Можна прийти і отримати консультації з усіх питань, що турбують переселенців. Крім того, ми будемо вивчати їхні потреби і в разі необхідності додатково запрошуватимемо фахівців з інших служб», – зазначила Марина Хонда.

Центр комплексного консультування розміщено за адресою: вул. Остафія Дашкевича, 9 (приміщення бібліотеки). Прийом проводитимуть щочетверга з 10:00 до 15:00.

Зокрема, у центрі можна отримати консультації від фахівців із наступних районних служб та організацій:

  • Управління соціального захисту населення;
  • Управління освіти;
  • Центр соціальних служб;
  • Пенсійний фонд;
  • Центр зайнятості;
  • Бюро безоплатної правової допомоги;
  • Центр надання адміністративних послуг;
  • Товариство Червоного Хреста України.

Марина Хонда нагадала, що консультативні центри для внутрішньо переміщених осіб уже працюють у трьох районах міста:

Загалом у Києві з початку повномасштабного вторгнення рф зареєстровано 94 тисячі внутрішньо переміщених осіб. Із них 15 тисяч – діти.

Центр комплексного консультування для внутрішньо переміщених осіб запрацював у Дніпровському районі

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]