Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Гідропарку до шкільних канікул відкрили найбільшу сноутюбіногову гірку

23 грудня 2021 року, 13:49

У Гідропарку до шкільних канікул, які розпочнуться 25 грудня, відкрили 80-метрову сноутюбінгову гірку. Гірка є найбільшою у Києві. Також у парку встановили новорічну ялинку та прикрасили парк святковою ілюмінацією. Про це повідомили у КП «Гідропарку».

Зимову локацію створено у рамках «Динопарку», який працює в столичному Гідропарку з травня. Він є найбільшим парком з-поміж однойменної української мережі. Адже на території площею 1,5 гектара розмістилися понад 100 фігур динозаврів. Більшість – роботизованих, реальних розмірів, а на деяких гостям пропонують прокататися верхи.

Серед пільгових категорій населення, для яких передбачено безкоштовний вхід: діти-сироти, діти з інвалідністю та їхній супровід, учасники АТО/ООС, діти загиблих учасників-АТО, дітки-іменинники.

Також під час новорічно-різдвяних свят у «Динопарку» запланована низка шоу-програм для дітей.

Зимова локація у Гідропарку

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.[email protected]