Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У київських санаторіях діти можуть безкоштовно пройти реабілітацію за 5 профілями

02 червня 2022 року, 9:21

Відучора відновили роботу столичні дитячі санаторії. Для того, щоб отримати путівку на оздоровлення дитини в санаторії, батьки мають звернутися до свого педіатра чи сімейного лікаря. Саме він визначає потребу у санаторному лікуванні. Про це в ефірі телеканалу «Київ» повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Зауважу, оздоровлення маленьких киян абсолютно безкоштовне. Бо для цього місто виділяє кошти з міського бюджету», – наголосив Микола Поворозник.

Він додав, що санаторії надаватимуть послуги з реабілітації за 5 профілями. Тож санаторно-курортне лікування зможуть отримати дітки з розладами мовлення, а також психоневрологічними, кардіоревматологічними, ендокринологічними та онкологічними хворобами.

«На сьогодні районними санаторними комісіями вже надано путівки понад 200 дітям, із яких більше 100 перебуватимуть у супроводі законного представника», – сказав Микола Поворозник.

У санаторіях діють усі необхідні заходи безпеки для періоду воєнного стану.

Нагадаємо, що через руйнування приймати дітей не можуть санаторій «Орлятко» у Ворзелі та санаторій «Лісний» в Ірпені.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]