Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У київському зоопарку триває життя: підростає лемур Байрактар, оговтується після переїзду з Харкова тигриця Даліла, слон Хорас навчився слідувати в укриття, коли чує сигнал тривоги

23 квітня 2022 року, 16:43

Київський зоопарк поки не приймає відвідувачів, але там триває життя. Догляд за тваринами не припиняється. Працівники зоопарку (зоокіпери, ветеринари, інженерна служба та інші) перебувають на місці 24/7, аби тварини були здорові, доглянуті та нагодовані.

Більше того, працівники дбають не тільки про постійних мешканців зоопарку, яких добре знають кияни. За час повномасштабного вторгнення агресора вони врятували 141 тварину, про яку через війну не мали змогу подбати господарі – папуги, черепахи, а днями до столичного зоопарку переїхала з одного з приватних зоопарків Харкова тигриця Даліла.

Повідомляємо інші новини з життя мешканців зоопарку: малюк-лемур Байрактар підріс; єдина в Україні горила Тоні має гарний апетит і настрій; слон Хорас одразу прямує в укриття, коли чує сигнал повітряної тривоги; зебри, що через вибухи не виходили 23 дні війни, вже гуляють просто неба.

Нагадуємо, що ви можете підтримати київський зоопарк та його мешканців через купівлю квитків та благодійні внески. 

 

У київському зоопарку триває життя: останні новини мешканців (Фото – КМДА, Олексій Самсонов)

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]