Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У КиївЗоо триває сезон кавунових вікендів: цього тижня можна побачити, як годують бізонів, зубрів та коней Пржевальського (+фото)

08 вересня 2023 року, 11:39

У столичному зоопарку триває сезон кавунів. За вересень мешканці столичного зоопарку з’їдають до 1 т соковитих ягід. Про це розповіли в КП «Київський зоопарк».

Як зазначають у КиївЗоо, годування тварин сезонними фруктами та овочами практикується в усіх зоопарках світу. І це не просто розваги, а частина важливої професійної роботи – збагачення середовища. Аби кожній тварині створити умови, наближені до природних – із різними запахами, звуками, новими предметами, цікавими іграшками та різноманітними кормами.

Кавуни дуже подобаються тваринам і приводять у захват відвідувачів КиївЗоо. Адже у визначений час можна підійти до вольєру та побачити цікаву частину складного процесу збагачення середовища для тварин у зоопарку.

Цього тижня кавуновий вікенд проходитиме в бізонів, зубрів та коней Пржевальського.

Показові годування 9-10 вересня:

  • 11:00 – бізони;
  • 11:15 – зубри;
  • 11:30 – коні Пржевальського.

Копитний ряд, вольєри знаходяться поруч.

Нагадаємо, що квиткові каси зоопарку працюють щодня:

  • у понеділок – із 12:00 до 17:00;
  • із вівторка до неділі – із 10:00 до 17:00.

На території зоопарку дозволено перебувати до 18:45.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]