Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У КиївЗоо цими вихідними відвідувачів запрошують на показові годування ведмежатка Бері та її мами Бебі смачненькою рибою

03 листопада 2022 року, 12:12

У Київському зоопарку цими вихідними запрошують відвідувачів на показові годування рибою ведмежатка Бері та її мами Бебі.

«Четвер – рибний день. І не тільки, адже ведмедики КиївЗоо ласують смачненькою та корисною рибкою щодня», – зазначають у Київському зоопарку.

Варто зазначити, що ведмеді Бері та Бебі внесені до племінної Книги і належать до цінної генетичної лінії гімалайських ведмедів.

Показові годування відбудуться 5 та 6 листопада о 12:00 у великому природному вольєрі Ведмежого континенту.

Каси зоопарку працюють:

  • у понеділок – із 12:00 до 15:30;
  • з вівторка до неділі – із 10:00 до 15:30.

Адреса зоопарку: проспект Перемоги, 32.

На території зоопарку можна перебувати до 16:30. Нагадаємо, за сигналом повітряної тривоги відвідувачі мають негайно залишити територію та прямувати до найближчого сховища.

Електронні квитки до КиївЗоо: https://widget.kontramarka.ua/uk/widget11site11623/widget/index.

Нагадуємо, підтримати зоологічний парк столиці та його жителів можна через купівлю квитків та благодійні внески: https://zoo.kiev.ua/yak-pidtrymaty-nash-zoopark-i-tvaryn. КиївЗоо активно готується до зими. У столичному зоопарку зимуватимуть не лише постійні мешканці, а й понад 200 тварин, яких волонтери вивезли із найбільш постраждалих регіонів внаслідок повномасштабного російського вторгнення.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]