Версія для людей із вадами зору

У Києві безпритульні можуть отримати прихисток – Марина Хонда (+фото)

31 січня 2019 року, 15:10

У Києві безпритульні та люди, що опинилися у складних життєвих обставинах, можуть отримати тимчасовий прихисток та медичне обстеження. Про це сьогодні розповіла заступник голови КМДА Марина Хонда під час інспекції Будинку соціального піклування (вул. Суздальська, 4/6).

«Міська влада створює усі можливі умови для комфортної ночівлі безхатченків. Усі, хто має таку потребу, може отримати медичне обстеження,  привести себе до ладу, помитися та спати в нормальних умовах. Це краще, ніж ночувати на вулиці» – розповіла Марина Хонда.

За її словами, у 2019 році для роботи закладу передбачено близько 7 млн грн.

«Попри те, що Будинок соціального піклування забезпечений усім необхідним, тут зайнято лише 80% місць. Зазвичай безхатченки знають про таку можливість, але часто відмовляються. Зобов’язати або насильно оселяти тут людей ми не маємо права», – наголосила Марина Хонда.

Якщо людина не знає, як потрапити до БСП, можна отримати вичерпну інформацію на міській гарячій лінії 1551. У заклад приймаються особи, які досягли 18 років – громадяни України, іноземці, біженці та особи без громадянства, які після втрати житла постійно проживають на території України. Вартість послуг у відділенні нічного перебування (150 місць) становить 10 грн, у соціальному готелі (16 місць) – 18 грн на добу.

Для мешканців відділення нічного перебування передбачена вечеря. Також у закладі працює банк одягу.

Варто зазначити, що на базі Будинку соціального піклування створені виїзні бригади для соціального патрулювання, які забезпечують бездомних осіб гарячим харчуванням.

Також за адресою вул. Суздальська, 4/6 працює Центр обліку бездомних осіб. Співробітники Центру допомагають в оформленні або відновленні документів, сприяють у реєстрації місця проживання або перебування тощо.

Нагадаємо, що окрім Будинку соціального піклування, в усіх районах Києва облаштовано пункти обігріву.

Інспекція Будинку соціального піклування

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua