Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві на території Дарницького лісництва сьогодні висадили 1,5 тисяч сіянців сосни (+фото)

28 березня 2023 року, 21:21

Сьогодні, 28 березня, на території Дарницького лісництва висадили 1,5 тисяч сіянців сосни, що були вирощені власними силами працівників лісо-паркового господарства. Загалом цього року на території столичних лісів планують висадити майже 224 тисячі сіянців лісових культур. Про це під час висадження сіянців повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Він зауважив, що з початку року в Києві вже оновили гектари лісів і ця робота не припиняється.

«Ми всі пам’ятаємо минулу весну, коли наші ліси паплюжились і нівечились російськими загарбниками. І наше завдання як тоді, так і сьогодні, відновити й оживити території, що вже розміновані, завдяки нашим воєнним та рятувальникам. Вже за 20-30 років тут буде повноцінний ліс молодих хвойних дерев, про який дбатимуть і який оберігатимуть. В планах міста – системні зміни заради збагачення столичного лісового фонду», – пояснив Петро Пантелеєв.

На території Дарницького лісопаркового господарства висадять 1500 однорічних сіянців сосни, що були вирощені силами комунальників (фото – КМДА, Олексій Самсонов)

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]