Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві обмежили проведення спортивних змагань та масових заходів

12 березня 2020 року, 16:31

У столиці обмежили проведення масових заходів за участю понад 60 осіб, у тому числі і спортивних змагань. Таке рішення міської влади зафіксоване у протоколі засідання Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій для запобігання поширення нової коронавірусної інфекції.

Як повідомили у Департаменті молоді та спорту  КМДА, під обмеження підпадають і спортивні заходи у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку і на об’єктах спортивної інфраструктури – турніри, чемпіонати, фестивалі, конкурси тощо, а також навчання та тренування.

Проте такі заходи можуть відбуватися для невеликих груп – менше 60 учасників. При цьому допускатимуться лише особи, які пройшли термометрію.

У Департаменті наголошують, що від сьогодні забезпечено вхідний санітарний контроль у приміщеннях закладів та на об’єктах спортивної інфраструктури Києва та посилено дезінфекційний режим. Мова йде про проведення вологих прибирань із використанням дезінфікуючих засобів у спортивних залах, адміністративних приміщеннях, залах, місцях спільного користування.

Важливо зазначити, що навчально-тренувальний процес у закладах проводиться за нагальної потреби для підготовки до участі у Всеукраїнських і міжнародних змаганнях та з обов’язковим обстеженням лікаря.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]