Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві перевірили підготовку до зими в Дарницькому та Деснянському районах (+фото)

26 серпня 2022 року, 14:41

У Києві перевірили підготовку до зими в Дарницькому та Деснянському районах. Зауважень до стану електрощитових стає менше, однак хронічні зауваження щодо регулярної роботи електриків залишаються. Крім того, в Дарницькому районі необхідно покращити умови роботи лінійного персоналу, зокрема аварійно-ремонтних бригад. Про це сьогодні заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, перевіряючи готовність житлових будинків до наступного опалювального сезону.

«Райони повинні забезпечити нормальні умови для робітників: двірників, слюсарів, трактористів, працівників аварійних служб. Людей елементарно треба забезпечити приміщеннями, де можна поїсти, погрітись, переодягтися тощо. За це також питатимемо у керівництва підприємств та району», – зазначив Петро Пантелеєв.

Він підкреслив, що в Деснянському районі зауважень менше, а в Дарницькому – повинні у найближчі тижні все виправити.

«Зараз також проводимо перевірки систем теплопостачання з акцентом на максимальне енергозбереження. Адже багато будинків у столиці вже оснащені індивідуальними тепловими пунктами, що дозволяють економити тепло і природний газ, який зараз дуже дорогий. Робота такого обладнання особливо ефективна, коли погода відносно тепла і для обігріву будівель треба менше теплової енергії. Тому комунальні служби повинні перевірити, щоб системи теплопостачання працювали без збоїв та з максимально енергоефективно», – сказав заступник голови КМДА.

Нагадаємо, у Києві вже провели аналогічні перевірки у Дніпровському, Оболонському, Святошинському, Печерському та Голосіївському районах.

Перевірка підготовки до зими в Дарницькому та Деснянському районах

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]