Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Перевірка підготовки до зими у Святошинському районі: комунальні служби повинні негайно усунути зауваження щодо стану щитових та підвальних приміщень – Петро Пантелеєв

03 серпня 2022 року, 15:34

У Києві триває перевірка готовності житлових будинків, мереж і обладнання до наступного опалювального сезону. Зокрема, акцент робиться на інспектуванні стану електромереж та обладнання. Адже система електропостачання як резервна система опалення цієї зими може працювати в умовах підвищеного навантаження. У Святошинському районі сьогодні перевірили стан електрощитових, трансформаторну підстанцію та тепловий пункт. Основні зауваження щодо стану обладнання мають бути усунуті у найближчі дні. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

«Керуюча компанія отримала зауваження і завдання замінити окремі деталі в електрощитових, забезпечити регулярний обхід та обстеження. Оскільки електричне обладнання розташоване в підвалі поруч із укриттям, необхідно надійно закрити вхід до нього стороннім особам, – обладнання під напругою і є небезпечним. До плюсів можна віднести наявну координацію та взаємодію працівників керуючої компанії та ДТЕК «Київські електромережі». Адже ми говоримо, що без збоїв повинен працювати весь ланцюг – від зовнішньої підстанції до мереж і обладнання в будинку», – зазначив заступник КМДА.

Він зазначив, що всі ключові роботи повинні бути виконані до вересня.

«Це регулярні регламентні роботи, які повинні виконуватись у рамках поточної роботи підприємств. Вони не потребують додаткових коштів, а якщо потребують, то цілком посильних для відповідальних комунальних служб. Адже йдеться насамперед про безпеку та комфорт людей, недопущення ситуацій через чиїсь лінощі чи халатність», – сказав Петро Пантелеєв.

Він анонсував аналогічні обстеження в кожному районі без винятку і звернувся до посадових осіб на місцях вже сьогодні активізуватися і виконати поставлені завдання.

Інспекція стану електромереж та обладнання у Святошинському районі

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]