Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві презентували нову форму збірної України зі спортивної гімнастики (+фото)

14 вересня 2023 року, 12:36

У ТРЦ Gulliver відбулася зустріч із членами збірної України зі спортивної гімнастики, які наразі готуються до Чемпіонату світу. Під час заходу також презентували нову форму спортсменів, дизайн якої розробили в колаборації з художницею Сонею Морозюк.

Головна мета зустрічі – підтримати збірну та побажати перемоги на Чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики, який пройде з 30 вересня до 8 жовтня 2023 року в Антверпені (Бельгія).

Як зазначила директорка Департаменту молоді та спорту КМДА Юлія Хан, розвиток спортивної гімнастики у столиці є невід’ємною складовою міської спортивної політики.

«Попри всі труднощі ми працюємо над тим, щоб розвивати спорт і підтримувати атлетів. Наша мета – забезпечити спортсменам умови для тренувань у Києві, щоб згодом досягти високих результатів на національному та міжнародному рівнях. Бажаю успіху спортивним гімнастам на Чемпіонаті світу! Нехай ваші неймовірні зусилля і тренування призведуть до вражаючих результатів і великих перемог. Вірю в те, що ви з гідністю та гордістю представите Україну», – наголосила Юлія Хан.

Олімпійський чемпіон, чемпіон світу зі спортивної гімнастики, член збірної України зі спортивної гімнастики Олег Верняєв розповів, що наразі збірна готується до Чемпіонату світу і прагне отримати командну ліцензію на Олімпійські ігри 2024.

«Ми кілька днів тому повернулися з етапів кубка світу. Вони пройшли дуже вдало для нас та принесли медалі. Зараз ми прикладаємо максимум зусиль для того, щоб тренуватися та вибороти на найближчому Чемпіонаті світу ліцензії для нашої команди на наступні Олімпійські ігри. Ми прагнемо, щоб українська ідентичність була в усьому, тому спільно з художницею Сонею Морозюк розробили спортивну форму. Про стійкість та боротьбу за незалежність нашої країни знають у всьому світі. І хочеться, щоб ця сила і міць була присутня з нами під час змагань», – додав Олег Верняєв.

Презентація форми збірної України зі спортивної гімнастики (фото – КМДА, Михайло Криволапов)

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]