Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві стартували навчання з підготовки до нацспротиву: заняття з першими учасниками провели 5 інструкторів, які мають професійні навички та досвід бойових дій (+фото)

11 липня 2023 року, 17:34

Сьогодні, 11 липня, відбулося перше безоплатне навчання з підготовки до національного спротиву для жителів столиці. Теоретичні та практичні заняття пройшли ті охочі, які першими заповнили спеціальну форму.

Інструктували їх 5 волонтерів, які мають професійні навички та досвід бойових дій. Про це повідомляє Департамент муніципальної безпеки КМДА.

Зокрема, працівники Департаменту муніципальної безпеки та інструктори-волонтери провели теоретичні заняття з таких напрямів:

  • основи мінно-вибухової безпеки, де розглядали види вибухонебезпечних предметів і правила поводження з ними;
  • стрілецька підготовка, де ознайомили з видами вогнепальної зброї та як поводитися з нею;
  • основи тактичної медицини, де вивчали дії з надання первинної медичної допомоги постраждалим.

Під час практичних занять слухачі опановували навички ведення стрільби з автомата АК-74 на лазерному тренажері.

«Такі навчання ми проводитимемо майже щодня, адже охочих долучитися до підготовки зареєструвалося дуже багато. Тільки за першу добу подали заявки понад 2 тисячі осіб, майже 70% із них – жінки», – розповів заступник директора Департаменту муніципальної безпеки Михайло Щербіна.

Він додав, що з 15 липня в Києві розгорнуть ще дві локації, де одночасно зможуть навчатися близько 120 людей. Для зручності вони обиратимуть для тренувань робочі або вихідні дні.

Охочі пройти навчання з підготовки до національного спротиву мають заповнити форму за посиланням: https://forms.gle/w4v2aeTXFMw2MCL4A.

Навчання з підготовки до національного спротиву (фото – КМДА, Олексій Самсонов)

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]