Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві стартувало опитування громадського сектору щодо взаємодії з владою під час війни 

28 червня 2022 року, 15:46

У Києві розпочато опитування громадського сектору щодо взаємодії з міською владою в умовах війни, зокрема, оцінюються актуальні потреби і можливості інститутів громадянського суспільства. Дослідження проводить Департамент суспільних комунікацій КМДА спільно з Центром комунікації. Про це повідомив директор Департаменту Роман Лелюк.

«Сьогодні нам важливо почути думку громадських, благодійних і профспілкових організацій, активістів, волонтерських ініціатив, ОСН та ЗМІ. Наша мета – зрозуміти, як змінилася їхня взаємодія з міською владою та іншими стейкхолдерами з початку повномасштабної війни. Опитування саме покликане вдосконалити співпрацю і виправити можливі прогалини», – зазначив Роман Лелюк.

Відповіді на запропоновані запитання представники громадського сектору можуть надавати протягом місця. Опитування триватиме з 28 червня до 28 липня включно. 

«Анкета складається із 30 питань, де можна дати оцінку діяльності органів місцевої влади в умовах воєнного стану та визначити, що заважає налагодити конструктивну співпрацю. Також низка пунктів стосується діяльності наших безкоштовних громадських просторів Vcentri HUB – хочемо зрозуміти чи користуються інститути громадянського суспільства цими можливостями та як їх оцінюють», – повідомив Роман Лелюк.

Долучитись до опитування можна за посиланням: https://cutt.ly/IKFX238.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]