Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У столиці створили Координаційну раду з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності

09 листопада 2023 року, 10:15

У Києві створили Координаційну раду з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності. Відповідним розпорядженням затверджено склад і положення цього постійно діючого консультативно-дорадчого органу, що братиме участь в оцінюванні ефективності державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності на території Києва. Очолила Координаційну раду заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олена Говорова.

Координаційна рада братиме участь у підготовці, розгляді та внесенні пропозицій, висновків, рекомендацій до місцевих і регіональних цільових програм з утвердження української національної та громадянської ідентичності. Аналізуватиме стан справ і причини виникнення проблем у цій сфері та надаватиме пропозиції для їхнього розв’язання, вдосконалення реалізації державної політики тощо.

Організаційно-методичне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності Координаційної ради забезпечуватиме Департамент молоді та спорту КМДА.

За словами директорки Департаменту молоді та спорту КМДА Юлії Хан, утвердження української ідентичності є невід’ємною складовою забезпечення національної безпеки України.

«Українська ідентичність формується з багатьох факторів. Її виховання у людей передбачає цілий комплекс заходів і процесів. Це і національно-патріотичне та військово-патріотичне виховання, громадянська освіта та ще багато іншого. Не можна розглядати питання нашої ідентичності лише під одним кутом. Завжди повинна бути співдія та взаємозв’язок. Ми передбачаємо алгоритм дій для утвердження української національної та громадянської ідентичності в Києві, однак без особистого бажання та свідомого вибору її не можна насильно прищепити», – наголосила Юлія Хан.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]