Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві цифровізують роботу комунальних служб

20 жовтня 2021 року, 16:59

CDTO Києва і заступник голови КМДА Петро Оленич розповів про успіхи цифровізації комунальних служб міста. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Однією з основ міста є інфраструктура. І для того, щоб успішно керувати містом, потрібно мати актуальні та оперативні дані про її об’єкти – школи, садочки, лікарні тощо. Саме тому Київ розвиває мережу IoT та її можливості у різних сферах. Від системи моніторингу стану якості повітря до ЖКГ. І це лише початок!» – заявив Петро Оленич.

Також він розповів про перші успішні кейси використання IoT-рішень для комунальних служб на окремих об’єктах міської інфраструктури, серед яких:

  • моніторинг мікроклімату в дитячих садках, школах, лікарнях;
  • контроль присутності у приміщеннях, доступу до щитових шаф, вікон, дахів, люків, підземних комунікацій;
  • дистанційне зняття показів із приладів обліку;
  • спостереження переміщення техніки та оптимізація її використання з метою підвищення ефективності;
  • керування та контроль вивозу сміття.

«У планах – масштабувати мережу та забезпечити 100% покриття. Чому це важливо для киян? Це дозволить місту вчасно відправляти спецтехніку на проблемні ділянки, не допускати переповнення сміттєвих контейнерів та створювати комфортні умови для проживання у мегаполісі», – додав Петро Оленич.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]