Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві в Сирецькому парку до Дня святого Миколая Київська дитяча залізниця відкрила зимовий рух поїздів

18 грудня 2021 року, 13:49

На території Сирецького парку у столиці традиційно до зимових свят відкритий зимовий рух Київської дитячої залізниці.

Вокзал станції Київ-Пасажирський дитячий є міні-копією Центрального залізничного вокзалу столиці. На шляху прямування дитячого поїзда його пасажири можуть побачити 27 стел із інформацією про обласні центри України, а також міста Київ та Севастополь, отримають довідкові та геральдичні відомості, дізнаються про місцеві пам’ятки. А для любителів залізничної спадщини працюватиме музей історії Південно-Західної залізниці.

Це третій в історії дитячої залізниці сезон перевезень. У 2018 році розпочалась масштабна реконструкція залізниці. На теперішній час довжина маршруту складає 6,7 км. Залізниця обмежується двома станціями – «Київ–Пасажирський дитячий» та «Залізнична». Рухомий склад складається з трьох локомотивів – тепловозів ТУ7А, паровозу Гр-336 – єдиного діючого паровозу серед дитячих залізниць України, 12 пасажирських і 2 вантажних вагонів.

Поїзди курсуватимуть до 30 січня 2022 року по суботам, неділям і святковим дням із 10:30 до 18:50 (відправлення кожні 40 хвилин).

Адреса Київської дитячої залізниці: Київ, Сирецький парк, станція Київ-Пасажирський дитячий.

Звертаємо увагу! Учасники й гості заходу, зокрема, представники ЗМІ, повинні мати результат негативного ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години, або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації (міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат про вакцинацію проти COVID-19 (сертифікат про вакцинацію може бути або паперовий, або згенерований у застосунку «Дія»).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]