Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня українського добровольця (+фото)

14 березня 2021 року, 13:52

У Києві відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня українського добровольця. Участь у заходах взяли заступниця голови КМДА Марина Хонда разом із керівництвом Деснянського та Дніпровського районів та ветерани АТО/ООС та добровольці добровольчих батальйонів.

Учасники заходу поклали квіти до пам’ятника Українському добровольцю, взяли участь у поминальному молебні за загиблими. Окрім того, Марина Хонда вручила добровольцям подяки від Київського міського голови Віталія Кличка.

«У 2014 році, одразу після перемоги Революції Гідності, наша країна зіткнулася з новою загрозою – російською агресією. Тоді перші добровольці відправилися на війну прямо з Майдану. Саме вони стали початком добровольчого руху, який у найскладніші часи зупинив агресора. Усього ж близько 3200 киян за покликом серця вирушили на війну у складі добровольчих батальйонів. Дехто з них, на жаль, загинув. Я щиро дякую ветеранам, які прийняли на себе перший удар і з гідністю вистояли. І світла пам’ять загиблим героям, адже вони живі, доки ми їх пам’ятаємо», – наголосила Марина Хонда.

Нагадаємо, День українського добровольця, який відзначається 14 березня, було встановлено постановою Верховної Ради України № 4261 від 17 січня 2017 року.

Довідково.

У березні 2014 року, усвідомлюючи високий ризик військового вторгнення на територію материкової України та бажаючи захистити незалежність, суверенітет та територіальну цілісність своєї держави, перші п’ять сотень добровольців із Самооборони Майдану вирушили на військовий полігон у Нових Петрівцях Київської області для проходження військової підготовки з метою подальшої участі у воєнних діях. Із лав Самооборони Майдану було сформовано Перший добровольчий батальйон Національної гвардії. Так розпочався бойовий шлях першого добровольчого батальйону.

Урочистості до Дня українського добровольця

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]