Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві визначили компанію, яка розробить проєкт наземного переходу біля станції метро «Арсенальна»

11 серпня 2021 року, 11:57

У Києві оприлюднили результати тендеру на розробку проєктної документації світлофорного об’єкта біля станції метро «Арсенальна». Про це повідомив заступник голови КМДА Костянтин Усов у своєму телеграм-каналі

«Проєктом передбачається облаштування наземного переходу на перехресті вулиць Московської та Грушевського, який буде відповідати вимогам інклюзивності. Арсенальна площа має стати зручною для усіх категорій киян», – розповів Костянтин Усов.

За його словами, новий перехід буде облаштовано системою звукового сповіщення людей з порушенням зору, тактильною  плиткою та пониженим бортовим каменем.

«Також проєкт має включати існуючу та проєктну велосипедну інфраструктуру та встановлення велосипедних світлофорів для регулювання велосипедного руху», – зазначив Костянтин Усов. 

Згідно з тендерною документацією, підрядник має завершити розробку проєкту до початку грудня цього року.  

Нагадаємо, що проєкт «Перехід на Арсенальній» переміг у конкурсі Громадського бюджету Києва 2020 року, отримавши 1508 голосів киян. Очікуване фінансування складає 498 тисяч гривень.

 

 

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]