Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві впроваджуватимуть нові стандарти надання соціальних послуг

21 січня 2022 року, 17:10

Сьогодні відбулася зустріч представників соціальної сфери міста Києва з міністеркою соціальної політики Мариною Лазебною та керівником Національної соціальної сервісної служби Владиславом Машкіним. Під час зустрічі обговорювалося впровадження нових стандартів та механізмів надання соціальних послуг, а також оцінювання їх якості. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.  

«Зараз Міністерство соціальної політики розробляє велику кількість нормативних актів, які регулюють надання соціальних послуг, визначають їх стандарти. Ці постанови спрощують механізми отримання і надання соціальних послуг. І тепер нові стандарти будуть впроваджуватися на місцях. Все це накладає додаткові обов’язки на соціальну сферу, але водночас, покликано забезпечити вищу якість надання соціальних послуг та соціальної сфери загалом. Київ зараз перебуває в процесі перебудови системи надання соціальних послуг: створюємо заклади реабілітації, впроваджуємо нові соціальні послуги, залучаючи до цього громадський сектор. І сприяння Мінсоцполітики, відповідна нормативна база, допомагатиме нам в реалізації планів та покращенні соціальної сфери міста», – зазначила Марина Хонда.

Міністерка соціальної політики Марина Лазебна зазначила, що впровадження якісних соціальних послуг є одним із основних завдань місцевої влади. 

«Громади повинні сфокусувати свою роботу на розвитку якісних соціальних послуг на місцях. Людина має отримувати догляд, супровід та інші послуги за місцем проживання або поряд з ним. Потрібно робити все, щоб людина жила вдома, а не ізолювати її в інституції. Це, в першу чергу, стосується дітей, але також і людей поважного віку, людей з інвалідністю. Крім того, потрібно постійно працювати з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах, підтримувати їх і дуже швидко реагувати на їхні потреби. Виявляємо родину, яка потребує допомоги, оцінюємо її потреби, розробляємо індивідуальний план супроводу, забезпечуємо необхідними послугами, які допоможуть родині налагодити життя і в подальшому самостійно справлятись з викликами», – зауважила Марина Лазебна.

 

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]