Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві з 25 жовтня стартує опалювальний сезон, на запуск необхідно близько 10 днів

25 жовтня 2019 року, 12:33

Із сьогоднішнього дня у Києві розпочинається опалювальний сезон уже для всіх будівель, зокрема, житлового сектору. Для повного запуску теплопостачання у столиці необхідно близько 10 днів, враховуючи розгалужену систему теплопостачання. Про це під час прес-брифінгу повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Розпорядження КМДА про старт опалювального сезону опубліковане сьогодні. Петро Пантелеєв нагадав, що 30 вересня розпочали опалювальний сезон для закладів соціальної сфери (школи, садочки, лікарні).

«Сьогодні підключення таких закладів відбувається згідно із їхніми заявками. Загалом 90% шкіл і дитсадків вже підключені», – повідомив Петро Пантелеєв.

За словами заступника голови КМДА, цьогоріч запуск тепла відбувається пізніше, ніж відбувався останні 10 років.

«Погода дала нам можливість зекономити та зробити більше ремонтних робіт. Кияни зекономили 130 млн грн за той період, якщо порівнювати із запуском опалювального періоду з 15 жовтня. Сьогодні ще плюсова температура, і вдень буде +16, але система теплопостачання Києва – велика, комплексна і достатньо інертна, адже це 2,7 тис. км теплових мереж, 200 котелень, дві великі ТЕЦ. Враховуючи це, ми розпочинаємо розгортання системи теплопостачання вже сьогодні, щоб у період справжніх холодів кияни мали в домівках тепло. На підключення загалом необхідно буде близько десяти календарних днів. Звісно, що для тепловиків вихідні будуть відсутні, адже усі будуть працювати у штатному режимі», – сказав представник КМДА.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]